MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
09.00 - 10.00 Spinning09.30 - 10.30
Válerie Lombard


Aqua Fit09.30 - 10.30
Rebecca Boyd


T.A.G.10.30 - 11.30
Rebecca Boyd


Pilates11.30 - 12.30
Valentina Soto Moreno
Body Barz09.30 - 10.30
Rebecca Boyd


Back Class10.30 - 11.30
Valentina Soto Moreno


Yoga11.30 - 12.30
Functional Training09.30 - 10.30
Javier Vazquez Alvarez


Aero Pilates10.30 - 11.30
Valentina Soto Moreno
Spinning09.30 - 10.30
Válerie Lombard


G.A.P.10.30 - 11.30
Rebecca Boyd


Pilates11.30 - 12.30
Valentina Soto Moreno
Circuit Training09.30 - 10.30
Robert Boyd


Aqua Fit09.30 - 10.30
Rebecca Boyd


Stretching10.30 - 11.30
Robert Boyd
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Muay Thai / K116.30 - 17.45
Kike Romero
Muay Thai / K116.30 - 17.45
Kike Romero
17.00 - 18.00 Functional Training17.30 - 18.30

Pilates18.30 - 19.30
Valentina Soto Moreno


Aerial Yoga18.30 - 19.30

T.A.G.19.30 - 20.15
Amparo Almagro


Spinning20.15 - 21.15
Amparo Almagro
Functional Training17.30 - 18.30

Pilates18.30 - 19.30
Valentina Soto Moreno


G.A.P.19.30 - 20.15
Amparo Almagro


Muay Thai / K120.15 - 21.30
Kike Romero
18.00 - 19.00 Zumba18.00 - 19.00
Nikki
Zumba18.00 - 19.00
Nikki
Zumba18.00 - 19.00
Nikki
19.00 - 20.00 Pilates19.00 - 20.00T.R.X / Pesas Rusas19.00 - 20.00Spinning19.00 - 20.00
Amparo Almagro
20.00 - 21.00 Spinning20.15 - 21.15
Válerie Lombard
Spinning20.15 - 21.15
Amparo Almagro
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
10.00 - 11.00 Back Class10.30 - 11.30
Valentina Soto Moreno
11.00 - 12.00
Click on the class name to get additional info

Tuesday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
09.00 - 10.00 Body Barz09.30 - 10.30
Rebecca Boyd
10.00 - 11.00
Click on the class name to get additional info

Tuesday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
09.00 - 10.00 Circuit Training09.30 - 10.30
Robert Boyd
10.00 - 11.00
Click on the class name to get additional info

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
10.00 - 11.00 G.A.P.10.30 - 11.30
Rebecca Boyd
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 G.A.P.19.30 - 20.15
Amparo Almagro
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Thursday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
16.00 - 17.00 Muay Thai / K116.30 - 17.45
Kike Romero
Muay Thai / K116.30 - 17.45
Kike Romero
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Muay Thai / K120.15 - 21.30
Kike Romero
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Monday

Wednesday

Thursday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
18.00 - 19.00 Aerial Yoga18.30 - 19.30
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Tuesday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
11.00 - 12.00 Pilates11.30 - 12.30
Valentina Soto Moreno
Pilates11.30 - 12.30
Valentina Soto Moreno
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Pilates18.30 - 19.30
Valentina Soto Moreno
Pilates18.30 - 19.30
Valentina Soto Moreno
19.00 - 20.00 Pilates19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Thursday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
11.00 - 12.00 Yoga11.30 - 12.30
12.00 - 13.00
Click on the class name to get additional info

Tuesday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
10.00 - 11.00 Aero Pilates10.30 - 11.30
Valentina Soto Moreno
11.00 - 12.00
Click on the class name to get additional info

Wednesday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
09.00 - 10.00 Functional Training09.30 - 10.30
Javier Vazquez Alvarez
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Functional Training17.30 - 18.30Functional Training17.30 - 18.30
18.00 - 19.00
Click on the class name to get additional info

Tuesday

Wednesday

Thursday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
10.00 - 11.00 T.A.G.10.30 - 11.30
Rebecca Boyd
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 T.A.G.19.30 - 20.15
Amparo Almagro
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
19.00 - 20.00 T.R.X / Pesas Rusas19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Wednesday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
09.00 - 10.00 Aqua Fit09.30 - 10.30
Rebecca Boyd
Aqua Fit09.30 - 10.30
Rebecca Boyd
10.00 - 11.00
Click on the class name to get additional info

Monday

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
09.00 - 10.00 Spinning09.30 - 10.30
Válerie Lombard
Spinning09.30 - 10.30
Válerie Lombard
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Spinning19.00 - 20.00
Amparo Almagro
20.00 - 21.00 Spinning20.15 - 21.15
Válerie Lombard
Spinning20.15 - 21.15
Amparo Almagro
Spinning20.15 - 21.15
Amparo Almagro
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
10.00 - 11.00 Stretching10.30 - 11.30
Robert Boyd
11.00 - 12.00
Click on the class name to get additional info

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
18.00 - 19.00 Zumba18.00 - 19.00
Nikki
Zumba18.00 - 19.00
Nikki
Zumba18.00 - 19.00
Nikki
Click on the class name to get additional info

Monday

Wednesday

Friday